Камінна топка FKE AQUA
FKE AQUA створює затишну атмосферу тепла та домашнього затишку, при цьому ефективно обігріває будинок. На будь-якому етапі будівництва, вона вписується в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його ексклюзивність
Froling «Асортимент продукції 7-1000кВт»
Froling - експерт у питаннях опалення дровами та біомасою. Компанія Froling вже більше 50 років виробляє якісне обладнання для опалення з використанням дров та біомаси. Сьогодні ім'я компанії Froling в Європі та далеко за її межами асоціюється з високоефективними опалювальними системами для дому та промисловості, які відповідають високим вимогам.
Книга про «Сонце»
Цей посібник описує та пояснює основні принципи розрахунку, проектування, монтажу та експлуатації сонячних систем. Він розроблений як довідник для базової та поглибленої підготовки, а також надаватиме підтримку в ході передпродажних консультацій.
Книга «Сонячні системи»
Сонячна енергія безкоштовна, ефективна та безпечна для навколишнього середовища - при використанні геліосистеми з високоефективними колекторами і узгодженими системними компонентами виробництва компанії Viessmann.
Посібник з проектування. Теплові насоси.
Даний посібник з проектування містить основні положення з проектування, встановлення та експлуатації теплових насосів. Посібник може також використовуватись як довідник або навчальний посібник, в тому числі, при підготовці комерційних пропозицій.
Котельні установки на деревному паливі потужністю до 13 000 кВт
Використання передових технологій та найсучаснішого обладнання в поєднанні з високою компетентністю і великим досвідом співробітників дає можливість досягати незмінно високої якості продукції.
Матеріали для проектування котелень та сучасних систем опалення
Посібник включає матеріали щодо критеріїв при виборі котлів, гідравлічні схеми, системи управління та регулювання, опалювальні та технологічні системи, конденсаційна техніка, поновлювані джерела енергії та інші додаткові аспекти.